Комплект швидкого підключення з 4-х ходовим змішувачем, для котлів МОНО-ПЕЛЕТ 30кВт

21 756,00 грн.

Доступність: Є в наявності

Переваги
  • Швидка доставка зручним для Вас способом.
  • Гнучка цінова політика.
  • Прийом замовлень через сайт в режимі 24/7.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Спеціальні умови співпраці для підприємств.

Комплекти швидкого монтажу на базі системи швидкого монтажу Victaulic – елегантне та технічно закінчене рішення для організації підключення котла до системи опалення. Конструктивно виконаний у металі, для організації повноцінного та закінченого оформлення котлового контуру. Подальше підключення допускається виконувати як із сталевим, так і з пластиковим трубопроводом. При роботі на пальнику допускається підключення до системи опалення без теплового акумулятора або буфера.
Вбудований 4-х ходовий змішувальний клапан для підготовки температури теплоносія, чи це тепла підлога, тепловентилятор, класична радіаторна система опалення або нестандартні системи – необхідна температура теплоносія підготується точно. У комплекті з автоматикою котлів FOCUS – регулювання виконується за погодозалежним алгоритмом.
Окремі різьбові з'єднання для організації підключення контуру ГВП завершують оформлення комплекту швидкого монтажу. Що в комплекті з автоматикою котлів FOCUS – дозволяє працювати як у пріоритеті ГВП, так і без пріоритету, як у зимовому, так і в літньому алгоритмі (коли робота котла можлива лише на ГВП).

У комплект входить автоматичний повітровідвідник Felxvent.

Номінальна потужність, кВт 30
Виробник Україна

Напишіть Ваш відгук

на товар: Комплект швидкого підключення з 4-х ходовим змішувачем, для котлів МОНО-ПЕЛЕТ 30кВт

Купити Комплект швидкого підключення з 4-х ходовим змішувачем, для котлів МОНО-ПЕЛЕТ 30кВт в Україні. Котли пелетні оптом та в роздріб від Арматура України. Широкий асортимент. Низькі ціни

Доставка в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінницю, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький та інші міста України

З усіх питань звертайтесь за телефоном: (061) 239-95-35

Карта проїзду

Контакти

69600, Україна, Запоріжжя,
вул. Південне шосе 1А

Тел.: (061) 239-95-35

Моб. тел.: (050) 486-88-03,
(050) 486-81-77

Підписка на новини