Фланець сталевий комірцевий Ру16 Ду400 ГОСТ 12821-80

4 023,95 грн.

Доступність: Немає в наявності

Переваги
  • Швидка доставка зручним для Вас способом.
  • Гнучка цінова політика.
  • Прийом замовлень через сайт в режимі 24/7.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Спеціальні умови співпраці для підприємств.

Фланець - елемент трубопроводу, призначений для монтажу окремих його частин та для приєднання обладнання до трубопроводу.

Області застосування.

Фланцеві з'єднання застосовується при монтажі трубопроводів та обладнання практично у всіх галузях. Матеріали, з яких виготовляються фланці, дуже різноманітні, що дозволяє використовувати дану продукцію практично в будь-яких умовах навколишнього середовища та середовища, що проходить трубопроводом.

Особливості та характеристики фланців.

1. Фланці розрізняють за конструктивним виконанням.

Найбільшого поширення набули три фланцеві стандарти:

- ГОСТ 12820-80 - фланець сталевий плоский приварний.

- ГОСТ 12821-80 - фланець сталевий приварний встик.

- ГОСТ 12822-80 - сталевий фланець вільний на приварному кільці.

Фланці за згаданими вище стандартами призначені для з'єднання трубопровідної арматури та обладнання. При монтажі фланець сталевий плоский приварний "одягається" на трубу і приварюється двома зварними швами по колу труби. Фланець сталевий приварний встик передбачає лише один сполучний зварний шов (при цьому необхідно з'єднати встикторець труби та "комір" фланця). Стальний вільний фланець на приварному кільці складається з двох частин - фланця та кільця. Фланець та кільце повинні бути одного умовного діаметра та тиску. Дані фланці відрізняються зручністю монтажу, тому що до труби приварюється тільки кільце, а сам фланець залишається вільним, що забезпечує легку стиковку отворів болтових вільного фланця з болтовими отворами фланця арматури або обладнання без повороту труби. Вони часто використовуються при монтажі трубопровідної арматури та обладнання у важкодоступному місці або при частому ремонті (перевірці) фланцевих з'єднань (наприклад, у хімічній промисловості).

До конструктивних особливостей також належать:

- Умовний прохід. Позначається як Ду та вимірюється в мм.

- Умовний тиск. Позначається як Ру та вимірюється в кгс/см2.

— Виконання з 1 до 9. Визначає вид поверхні під прокладку.

- Матеріал (представлений російськими марками сталі).

2. Технологічні характеристики фланців.

Ці характеристики пов'язані з особливостями виробництва (з яких заготовок та за якими технологіями виконується фланець). Круглі та квадратні фланці. В даний час випускається невелика кількість засувок, клапанів тощо трубопровідної арматури, що має як приєднувальний вузл квадратний фланець. Тому відповідно до ГОСТ 12815-80 до тиску умовного Ру 4 МПа (40 кгс/см2) передбачені по конструкції фланці як круглі, так і квадратні. Умовний прохід. Його позначення та особливості. Умовний прохід не є зовнішнім діаметром труби, а позначає прохід (перетин), яким протікає середовище через фланцеве з'єднання. Для фланців сталевих плоских приварних і сталевих вільних на кільці приварного на діаметри умовного проходу Ду 100, 125 і 150 можливі три їх конструкції під різні зовнішні діаметри труби. При замовленні фланців із умовним проходом 100, 125 або 150 необхідно вказувати літеру, яка відповідає необхідному діаметру труби.

Умовний прохід, DN 400
Номінальний тиск, PN 16
Матеріал Сталь
Виробник Китай

Напишіть Ваш відгук

на товар: Фланець сталевий комірцевий Ру16 Ду400 ГОСТ 12821-80

Купити Фланець сталевий комірцевий Ру16 Ду400 ГОСТ 12821-80 в Україні. Фланці ГОСТ 12821-80 оптом та в роздріб від Арматура України. Широкий асортимент. Низькі ціни

Доставка в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінницю, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький та інші міста України

З усіх питань звертайтесь за телефоном: (061) 239-95-35

Карта проїзду

Контакти

69600, Україна, Запоріжжя,
вул. Південне шосе 1А

Тел.: (061) 239-95-35

Моб. тел.: (050) 486-88-03,
(050) 486-27-18

Підписка на новини